Kniha názorov, postrehov ...

 1. reaguj | 15. januára 2018, 18:39 Angela Meady napísal: [mail]

  Thank you for providing a nice overview of the village of Drienica. I have family roots in this village and wished to learn more about its history and what it is like today. My family surnames are Mikita and Karafa. Hopefully, one day I wish visit your lovely village.

 2. reaguj | 09. septembra 2016, 04:49 Fechová Janka napísal:

  Ja chcem zareagovať na tú prvú otázku. Čo ste podnikli v danej veci ohľadom vybevenia ranného spoja? Prešiel už rok a žiadne zmeny sa neudiali, dokonca ste si ani nedali tú námahu odpovedať na môj e-mail. Je to veľmi naliehavé. Ďakujem za skorú odpoveď.

  09. septembra 2016, 04:55 Fechová Janka napísal:

  Chcem vyzvať, všetkých čo si prečítajú tento príspevok a týka sa ich daný problém, aby tiež k tomu niečo napísali, aby tí kompetentní videli, že nie je to len môj problém. Ďakujem.

 3. reaguj | 12. otóbra 2015, 12:52 Fechová Janka napísal: [mail]

  Dobrý deň,v mene všetkých dochádzajúcich študentov na vlakový spoj na Prešov o 7.00 hod ráno, Vás pán starosta, chcem poprosiť o vybavenie zmeny odchodu autobusu, tak aby stíhali prípoj na vlak. Informovala som sa na SAD Prešov a vy ste ten kompetentný, na koho sa máme s našou požiadavkou obrátiť. Preto Vás o to prosíme. Nám rodičom by odpadlo veľa starostí s vybavovaním odvozu našich študentov na vlakovú stanicu. Ďakujeme.

  20. novembra 2015, 14:45 Fechová Janka napísal: [mail]

  Dobrý deň, chcela by som vedieť, či sa niečo ohľadom toho autobusového ranného spoju rieši. Čakám na nejakú odpoveď. Ďakujem.

 4. reaguj | 23. augusta 2015, 13:28 oly napísal:

  to čo bude v šarišu tu je,no čo bude v Drienici ani nahodou alebo po akcii.

 5. reaguj | 18. apríľa 2015, 19:45 Nadežda Kipikašová napísal: [mail]

  Dobrý deň, mám Drienicu rada a preto chcem upozorniť na voľne porozhadzované odpadky v rekreačnej časti Drienice v lokalite od hotela Javorná smerom k Šomke a ďalej....nie je to veľmi pekný pohľad pre turistov preto chcem nato upozorniť kompetentných....aby bola Drienica krajšia a lákavejšia :)

Pridať príspevok

• Reaguj na príspevok číslo 22 :

 

 

 

 

 

b i u

Stránkovanie:
1-5 | 6-7

www.drienica.sk
ks.acineird@nimdabew
teraz 1    dnes 1    celkom 1